Apartament 3+1 me qira prane kompleksit Tower Bridge ne Tirane

ID TRR-823-50Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 5
Sipërfaqe m2 86
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Apartament 3+1 me qira ne rrugen e Dibres, prane Shkolles se Bashkuar ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 86m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, nje tualet, korridori lidhes dhe nje depo.
Orientimi i apartamentit nga Perendimi dhe Lindja, mundeson ndricim natyral te shtepis.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe ne nje nga dhomat e gjumit.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.
Shtepia eshte pjese e nje pallati te vjeter pa ashensor, por te mirembajtur dhe te ndertuar me sistem  kapot.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si zona e Oxhakut, zona e Freskut, rruga e Dibres etj.
Mundesohet parkim ne oborrin e pallatit.

Cmimi 500 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ali Visha,prane me shkollen Osman Myderizi ne Tiane.
Banesa e
Me Qira 822-32Z 400 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ali Visha,prane me shkollen Osman Myderizi ne Tiane. Banesa eshte e pozicionuar ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje komple
Me Qira 919-26L 550 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizerinit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11
Me Qira 917-30d 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizerinit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11te dhe te fundit te ...

Apartament 3+1 me qira prane Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje
Me Qira 413-8 400 €

Apartament 3+1 me qira prane Gjuheve te Huaja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, me ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te nje palla
Me Qira 421-23V 370 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje
Me Qira 714-6j 400 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile, e ndertuar ...


Apartament me qira tek Kompleksi Magnet, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri bre
Me Qira 1122-2Z 550 €

Apartament me qira tek Kompleksi Magnet, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri brenda ne ...

Apartament 3+1 me qera prane Ring Center ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa
Me Qira 1019-64L 400 €

Apartament 3+1 me qera prane Ring Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ashensor, buze ...