Apartament 3+1 me qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane

ID TRR-1122-60G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450 euro
Kati 8
Sipërfaqe m2 101.60 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 101.60 m2 te shpërndarë ne sallon se bashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar, vetem me pjesen e kuzhines.
Ka punime te brendshme te mira dhe eshte i ndriçuar nga drita natyrale përgjatë gjithe dites.
Mund te përdoret per banim dhe per zyra.
Ka akses te lehte ne Bulevardin Zogu I, rrugen Mine Peza, rrugen e Durresit dhe qendren e Tiranes.

Cmimi 450 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Lokalizohet ne nje nga zonat me te preferu
Me Qira 415-26m 500 €

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Lokalizohet ne nje nga zonat me te preferuara ne Bllok dhe ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje
Me Qira 714-6j 400 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile, e ndertuar ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues
Me Qira 917-24L 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, buze rruge ...

Apartamenti 3+1 me qera ne rugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te
Me Qira Trr-418-14d 350 €

Apartamenti 3+1 me qera ne rugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te nje palla
Me Qira 421-23V 370 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin XI dhe XII te nje pallati
Me Qira 413-55 500 €

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin XI dhe XII te nje pallati te ri, me ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen e Dibres, prane Shkolles se Bashkuar ne Tirane.
Eshte e pozicionua
Me Qira 823-50Z 500 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen e Dibres, prane Shkolles se Bashkuar ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 5 te ...

Apartament me qera prane Kristal Center ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pal
Me Qira 1217-32R 500 €

Apartament me qera prane Kristal Center ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne ...