Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane

ID TRR-419-7S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 5
Sipërfaqe m2 130
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shyqyri Brari

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik, ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri.

Shtepia ka nje siperfaqe prej 130 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone.

Ambienti ofrohet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese komode. Dhomat e femijeve jane te arreduara shume bukur, ndersa dhoma matrimoniale eshte e mobiluar me stil bashkekohore. Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me pllaka, ka nje strukture te rregullt dhe ne cdo ambient ka hapesire te bollshme dhe drite natyrale gjate gjithe dites. 

Ka te instaluar nje kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Zona eshte e qete, ka prane te gjitha sherbimet per komunitetin si: shkolle, kopesht, market, bar caffe etj.

Ka akses te lehte tek Liqeni Artificial, Unaza e Madhe, Komuna e Parisit etj.

 

Cmimi 450 Euro / Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 prane rruges se Kavajes dhe zones se 21 Dhjetorit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e VI
Me Qira 918-54E 400 €

Apartament 3+1 prane rruges se Kavajes dhe zones se 21 Dhjetorit ne Tirane. Ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati ...

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Lokalizohet ne nje nga zonat me te preferuar
Me Qira 415-26m 500 €

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Lokalizohet ne nje nga zonat me te preferuara ne Bllok dhe ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te
Me Qira 418-10L 550 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje palla
Me Qira 515-51m 550 €

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri pr
Me Qira 515-4b 500 €

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri
Me Qira 720-3V 370 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Faik Konica, prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne ka
Me Qira 519-8S 400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Faik Konica, prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ...

Apartament 3+1 me qera prane Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje
Me Qira 413-8 400 €

Apartament 3+1 me qera prane Gjuheve te Huaja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje pallati te ri, me ...