Apartament 3+1 me qira prane kompleksit Tower Bridge ne Tirane

ID TRR-923-1Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 3
Sipërfaqe m2 86
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Apartament 3+1 me qira ne rrugen e Dibres, prane Kompleksit Tower Brdige ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 86m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi,nje tualet dhe korridori lidhes.
Orientimi nga Lindja-Perendimi mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Sistemi i ngrohjes eshte ne proces vendosje qendror multisplit.
Banesa eshte e saporinovuar dhe jepet me qira totalisht e mobiluar dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepikat.
Sistemi hidraulik, elektrik, pantinimi eshte i bere i gjithi i ri.
Dhoma e trete e gjumit mund te mobilohet ne varesi te kerkesave te klienteve
Pallati eshte i mirembajtur, i ndertuar me sistem kapot por pa ashensor.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si zona e Oxhakut, zona e Freskut, zona e Alliasit etj
Mundesohet dhe parkim per resident ne oborrin e pallatit.

Cmimi 450 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qira prane Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje
Me Qira 413-8 400 €

Apartament 3+1 me qira prane Gjuheve te Huaja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, me ...

Apartament 3+1 me qera prane qendres Globe ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri
Me Qira 1119-60T 400 €

Apartament 3+1 me qera prane qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera te rruga Myslym Shyri.

Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pal
Me Qira 1116-12L 500 €

Apartament 3+1 me qera te rruga Myslym Shyri. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzis
Me Qira 721-35F 400 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Ka nje ...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane.


Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje
Me Qira 114-53b 500 €

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri buze ...

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje palla
Me Qira 515-51m 550 €

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri p
Me Qira 1015-33b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri pallatesh te ...

Apartament me qera ne rrugen At Zef Valentini ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 4-ka
Me Qira 515-26b 350 €

Apartament me qera ne rrugen At Zef Valentini ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 4-kateshe prane rruges ...