Apartament 3+1 me qira prane rruges Siri Kodra ne Tirane

ID TRR-423-7R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 2
Sipërfaqe m2 140
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjon Mili

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Gjon Mili prane Bulevardit te Ri.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile private me hyrje te vecante.
Siperfaqja totale e apartamentit eshte 140 m2 e organizuar ne 1 sallon, 1 kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon i madh. 
Lehtesisht mund te organizohet ne 1 sallon se bashku me kuzhine dhe 3 dhoma gjumi. 
Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe ne gjendje mjaft te mire.
Salloni dhe njera nga dhomat e gjumit jane te pajisura me kondicioner qe mundeson ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
 Pozicioni i viles mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ne pjesen e oborrit ka dhe mundesi per parkimin e dy makinave.
Zona eshte e qete dhe lidhet lehtesisht me rrugen Siri Kodra, rrugen e Dibres, Bulevardin e Ri dhe rruge te tjera nderlidhese.

Cmimi: 400 Euro/Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e kate
Me Qira 318-15d 350 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e tete te nje
Me Qira 1122-60G 450 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Pozicionohet ne katin e tete te nje pallati te ri me ...

Apartament dupleks 3+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nj
Me Qira 1113-5 450 €

Apartament dupleks 3+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te ...


Apartament 3+1 me qira ne rrugen 29 Nentori, prane Casa Italias ne Tirane.
Banesa ndodhet ne kati
Me Qira 323-8Z 480 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen 29 Nentori, prane Casa Italias ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te dhe te fundit ne
Me Qira 616-9b 450 €

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te dhe te fundit ne nje kompleks te ri ...

Apartament 3+1 me qera prane Inxhinjerise se Ndertimi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje v
Me Qira 1216-43L 500 €

Apartament 3+1 me qera prane Inxhinjerise se Ndertimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile me hyrje te ...

Apartament 3+1 me qira prane sheshit Karl Topia ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dymbedhje
Me Qira 220-45S 500 €

Apartament 3+1 me qira prane sheshit Karl Topia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dymbedhjete te nje pallati ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Hamdi Garunja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dhe te f
Me Qira 916-28b 300 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje pallat ...