Apartament 3+1 me qira prane rruges Fortuzi ne Tirane

ID TRR-124-44X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 2
Sipërfaqe m2 91
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Maliq Muco

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej  91 m2 dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientete se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i mobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Apartamenti orientohet nga jugu duke mundesuar ngrohtesi dhe drite per gjate gjithe dites. 
Prane banese mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje nder zonat me te zhvilluara te Tiranes, me shume facilitete dhe institucione prane te nevojshme per jeten e perditshme familjare. 
Zona ka akses te menjehershem ne rrugen Fortuzi, ne rrugen Mine Peza, ne rrugen e Durresit, ne Bulevardin Zogu I Pare dhe ne qendren e Tiranes. 


Cmimi: 700 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Qemal Guranjaku” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 513-10 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Qemal Guranjaku” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje ...

Apartament per qira prane gjimnazit Partizani, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te nje godine p
Me Qira 423-3Z 600 €

Apartament per qira prane gjimnazit Partizani, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te nje godine private, me hyrje ...

Apartament me qira ne rrugen Haki Shehu ne  katin e pare te nje vile 3 kateshe afer Vilave Amer
Me Qira 1020-55i 800 €

Apartament me qira ne rrugen Haki Shehu ne  katin e pare te nje vile 3 kateshe afer Vilave Amerikane Shtepia ka ...

Apartament duplex ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11 dhe te 12 te nje p
Me Qira 619-49T 800 €

Apartament duplex ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11 dhe te 12 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qira ne rrugen Osman Myderizi, prane Lulishtes ne Komunen e Parisit, ne Tirane.
Banes
Me Qira 223-22Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen Osman Myderizi, prane Lulishtes ne Komunen e Parisit, ne Tirane. Banesa eshte e ...

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik, ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.

Ndodhet ne ka
Me Qira 419-7S 600 €

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik, ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament 3+1 me qera brenda ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te
Me Qira 818-38L 650 €

Apartament 3+1 me qera brenda ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...

 Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tr
Me Qira 1015-18d 710 €

 Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...