Apartament 3+1 me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-624-22Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 2
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Petro Nini Luarasi

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, prane shkolles se Baletit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ndertusr ne vitin 1998 pa ashnsor.
Me nje siperfaqe totale prej 120m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendsour ne cdo ambient.
Orientohet nga Lindja dhe Perendimi duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Eshte nje pjese pallati ne rrjge kryesore.
Ofrohet per qira bosh per zyra ose banim.
Zona eshte e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si:zona e Qendres, rruga Elbasanit, Bulevardin Bajram Curri etj.

Cmimi 650 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vj
Me Qira 819-25T 550 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-katesh
Me Qira 915-47b 700 €

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kateshe prane rruges ...

Dupleks 3+1 me qira ne rrugen Selite e Vjeter, ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane.
Shtepia eshte
Me Qira 524-6Z 550 €

Dupleks 3+1 me qira ne rrugen Selite e Vjeter, ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne ...

Apartament dupleks me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte dhe te t
Me Qira 916-46a 700 € €

Apartament dupleks me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte dhe te trete siper garazhit ...

 Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tr
Me Qira 1015-18d 710 €

 Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...

Apartament 3+1 e qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 217-51d 550 €

Apartament 3+1 e qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Qemal Guranjaku” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 513-10 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Qemal Guranjaku” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje ...

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve.

Ai ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe me hy
Me Qira 814-15b 700 €

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve. Ai ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe me hyrje me ...