Apartament 3+1 per qira prane rruges Fortuzi ne Tirane

ID TRR-424-45X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 900
Kati 2
Sipërfaqe m2 117
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Maliq Muco

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Maliq Muco, prane qendres se Tiranes.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 117 m2 dhe organizohet ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, dy tualete, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet teresisht i mobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicionere te pozicionuar ne cdo ambient te apartamentit. 
Ambienti i ofron te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme per nje jetese shume te kendeshme familjare. 
Apartamenti orientohet nga jugu duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Dhoma matrimoniale ka menjehere akses ne ballkon. 
Pallati ofron administrim dhe siguri per 24 ore dhe prane tij mund te gjeni dhe poste parkimi. 
Pozicionohet ne nje zone shume te zhvilluar, te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka akses te menjehershem ne qendren e Tiranes, ne rrugen e Durresit, ne rrugen Fortuzi dhe ne rrugen Mine Peza. 


Cmimi: 900 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate
Me Qira 718-16d 1000 €

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament duplex me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Me Qira 616-46b 800 €

Apartament duplex me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te dhe te ...

Apartament 3+1  me qera prane ne rrugen Pjeter Budi, prane Ambasades Suedeze ne Tirane.

Ndod
Me Qira 714-4S 800 €

Apartament 3+1  me qera prane ne rrugen Pjeter Budi, prane Ambasades Suedeze ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ...

Apartament 3+1 me qera te Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me
Me Qira 714-41j 850 €

Apartament 3+1 me qera te Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te njohura ne ...

Apartament 3+1 me qira tek Bulevardi Zogu l. 
Banesa ndodhet ne  katin e peste te nje vil
Me Qira 522-5S 800 €

Apartament 3+1 me qira tek Bulevardi Zogu l.  Banesa ndodhet ne  katin e peste te nje vile 5 kateshe pa ...

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial, ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e III
Me Qira 1018-52E 800 €

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial, ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te nje pallati te ...

Apartament dupleks me qera ne rrugen Cerciz Topulli, prane rruges se Barrikadave ne Tirane.

Ndodh
Me Qira 918-17S 850 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Cerciz Topulli, prane rruges se Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te
Me Qira 416-9K 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ...