Apartament 3+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane

ID TRR-218-8R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 3
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri pa ashensor perballe me Kompleksin Vizion Plus.

Siperfaqja totale prej 110 m2 organizohet ne nje dhome ndenje me hapesire te bollshme, dy dhoma gjumi dhe nje dhome tjeter te ciles mund t’i jepet nje funksion sipas deshires se klientit, korridor, 2 ballkone dhe dy tualete.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil te rehatshem.

Ballkoni ofron nje pamje te rruges kryesore dhe dritaret me dopio xham sigurojne si izolim akustik ashtu edhe izolim termik.

Ndodhet ne nje zone te zhvilluar shume prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Eshte vetem disa minuta larg nga zona e Zogut te Zi dhe rruget nderlidhese qe e perbejne.

 

Cmimi 450 euro / muaj

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te nje palla
Me Qira 421-23V 370 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Me Qira 318-15d 350 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nj
Me Qira 318-51R 425 €

Apartament me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile ne rrugen ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te r
Me Qira 720-11V 350 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Lokalizohet ne nje nga zonat me te preferuar
Me Qira 415-26m 500 €

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Lokalizohet ne nje nga zonat me te preferuara ne Bllok dhe ...

Apartament 3+1 me qera pas Spitalit Gjerman ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje p
Me Qira 1113-27 330 €

Apartament 3+1 me qera pas Spitalit Gjerman ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me ...

Apartament me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane.

Ai ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pall
Me Qira 814-22b 500 €

Apartament me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane. Ai ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ...

Aparatment me qera ne rrugen  Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e peste  te nje pallati
Me Qira 1216-23d 500 €

Aparatment me qera ne rrugen  Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste  te nje pallati te ...