Apartament 3+1 me qira tek Condor Center ne Tirane

ID TRR-323-47Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 6
Sipërfaqe m2 117
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kavajes

Apartament 3+1 me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, pjese e Qendres Condor.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 117m2 dhe siperfaqe te brendshme 100m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine i cili ka akses ne ballkon, tre dhoma gjumi, dy nga te cilat kane gjithashtu akses ne ballkon
Orientimi i apartamentit eshte VeriLindje duke i mundesuar baneses ndricim natyral.
Dritaret jane dopjo xham duke mundesuar izolim akustik te baneses.
Pallati eshte i ri,  ofron administrim, ashensor, kamera sigurie.
Zona ka akses te shpejte me zonen e ish Parkut, zonen e Ish fushes se Aviacionit, zonen e 21 Dhjetorit etj.

Cmimi 600 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Sadik Petrela prane rruges Xhanfize Keko.
Pozicionohet ne katin e
Me Qira 723-64R 490 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Sadik Petrela prane rruges Xhanfize Keko. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 5 ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 6-te ne
Me Qira 1015-57b 700 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje kompleks te ri ...

Apartament dupleks me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte dhe te t
Me Qira 916-46a 700 € €

Apartament dupleks me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte dhe te trete siper garazhit ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje
Me Qira 313-21 700 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me ...

Apartament papafingo me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Me Qira 616-46b 700 €

Apartament papafingo me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te dhe te ...

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e  4-rt
Me Qira 115-26r 700 €

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e  4-rt ne nje pallat te ...

Apartament 3+1  ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 918-4d 500 €

Apartament 3+1  ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile tre ...

Apartament dupleks me qera ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur dhe te sigur
Me Qira 513-14 550 €

Apartament dupleks me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur dhe te sigurt te qytetit. Ne ...