Apartament 3+1 me qira tek zona e Shallvareve ne Tirane

ID TRR-1223-5Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1300
Kati 5
Sipërfaqe m2 151.2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Collaku

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Reshit Collaku, shume prane Parkut Rinia ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 165m2  dhe siperfaqe te brendshme prej 151.2m2 eshte e organizuar ne sallon i cili ka dalje ne ballkon,kuzhine e vecuar, tre dhoma gjumi njera nga te cilat ka akses ne ballkon, dy tualete, dhe 2 korridore lidhese.
Te dy tualetet jane te pozicionuara ne korridor.
Orientimi nga Lindje dhe Perendim duke mundesuar ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Shtepia ofrohet me qira totalisht e mobiluar, dy nga dhomat e gjumit jane ne proces rinovimi.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket perfshire lavastoviglia, banese eshte e shtruar pjeserisht me parket dhe pllake.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin ambient. 
Eshte pjese e nje pallati te ri qe ofron ashensor dhe adminstrim.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Myslym Shyri, Bulevardi Gjergj Fishta, Parku Rinia etj.

Cmimi 1300 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament  me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte &nb
Me Qira 217-54d 1400 €

Apartament  me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte  dhe ka nje ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ndreko Rino, prane rruges se Kosovareve ne Tirane.
Banesa ndodhet
Me Qira 323-7Z 1200 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ndreko Rino, prane rruges se Kosovareve ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 6-te te ...

Apartament me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Blloku eshte nje nga zonat me te populluara
Me Qira 821-36F 1200 €

Apartament me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Blloku eshte nje nga zonat me te populluara dhe te pelqyra per ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinako ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Me Qira 919-40T 1200 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinako ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qira tek Qendra Nobis , shume prane Liqenit Artificial te Tiranes, ne Tirane.
Sht
Me Qira 823-8Z 1275 €

Apartament 3+1 me qira tek Qendra Nobis , shume prane Liqenit Artificial te Tiranes, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ...

Apartament 3+1 me qera ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe.

S
Me Qira 619-36T 1200 €

Apartament 3+1 me qera ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe. Shtepia ka nje ...

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pa
Me Qira 218-46R 1200 €

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri ne ...

Apartament 3+1 per qira ne zonen midis Komunes se Parisit dhe Selites, ne rrugen Rasim Kalakulla, Ti
Me Qira 120-30H 1200 €

Apartament 3+1 per qira ne zonen midis Komunes se Parisit dhe Selites, ne rrugen Rasim Kalakulla, Tirane. Ndodhet ne ...