Apartament 3+1 modern me prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-718-16d)

ID TRR-718-16d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800 Euro
Kati 7
Sipërfaqe m2 129.5 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Liqeni Artificial

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej  129.5 m2 banim dhe verande perreth.

Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, tre dhoma gjumi,  ballkon dhe dy tualete.

Shtepia ofrohet e mobiluar me nje mobilim te ri dhe modern.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga sistem qendror Chiller i montuar ne te gjitha dhomat.

Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket.

Apartamenti eshte i orientuar nga perendimi, veriu dhe lindja dhe ofron nje pamje fantastike te Liqenit Artificial te Tiranes.

Zona eshte e preferuar, e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne zonen e Liqenit Artificial, ne Autostraden Tirane-Elbasan etj.

Pallati ofron administrim, ashensor dhe parkim te perfshire ne cmim.

 

Cmimi 800 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 619-52L 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te
Me Qira 217-1d 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera perballe Qendres Globe ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e IV-rt te nje pal
Me Qira 314-28j 850 €

Apartament 3+1 me qera perballe Qendres Globe ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri, me ...

Apartament me qera ne ne rrugen Mustafa Matohiti, mbrapa Piramides ne Tirane.

Pozicionohet ne nje
Me Qira 1114-14a 850 €

Apartament me qera ne ne rrugen Mustafa Matohiti, mbrapa Piramides ne Tirane. Pozicionohet ne nje nga zonat me te ...

Apartament 3+1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 819-31S 700 €

Apartament 3+1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.

Ai ndodhet ne katin e 5-rt ne nje kompleks
Me Qira 914-42b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Ai ndodhet ne katin e 5-rt ne nje kompleks pallatesh prane ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te
Me Qira 919-33S 850 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Shtepia ka ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen At Zef Valentini, prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave ne T
Me Qira 819-14S 750 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen At Zef Valentini, prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave ne Tirane. Ndodhet ...