Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane (TRS-315-57m)

ID TRS-315-57m
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 100.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 129 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Irfan Tomini

Apartament ne shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor.

Me nje siperfaqe prej 129 m2 ofron 3 dhoma gjumi, sallon ,kuzhine me vete,zone ngrenje e vecuar nga pjesa e sallonit,zone ndenje ,2 ballkone dhe 2 tualete.

Kuzhina eshte  e kompletuar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake dhe tualetet me hidrosanitaret e nevojshme.

Apartamenti eshte i shtruar me parket.

Ngrohje/ftohje sigurohet me kondicionere.

Ndertesa eshte pjese e nje kompleksi dhe ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode per ju dhe familjen tuaj.

Ofron akses ne rrugen Irfan Tomini, zonen e Tiranes se Re, rruga e Kavajes.

Mundesi parkimi ne afersi te pallatit.

Me dokumenta te rregullta pronesie.

 

 


Cmimi 100.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne prane Gjimnazit Ismail Qemali  ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne
Në Shitje 321-27D 90.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne prane Gjimnazit Ismail Qemali  ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert, jot ...

Apartament per shitje ne Linze, Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te n
Në Shitje 1217-60R 110.000 €

Apartament per shitje ne Linze, Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te nje pallati te ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Albtelecom ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-te te
Në Shitje 1013-42 94.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Albtelecom ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pal
Në Shitje 218-59L 105.000 €

Apartament 3+1 per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter ...

Apartament per shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te dhe te
Në Shitje 215-20b 90.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te dhe te parafundit te nje ...

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e V
Në Shitje 913-19 110.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e katert te nj
Në Shitje 120-20S 87.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje, prane shkolles Partizani ne zonen e Selvise, ne Tirane. 
Apart
Në Shitje 518-12E 87.000 €

Apartament 3+1 per shitje, prane shkolles Partizani ne zonen e Selvise, ne Tirane.  Apartamenti, ndodhet ne ...