Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-719-16L)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRS-719-16L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 130.000 Euro
Sipërfaqe m2 94 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym Shyri

Apartament 3+1 per shitje prane Shkolles Arben Broci ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te dhe te fundit te nje pallati te vjeter prane rruges kryesore.

Ofron siperfaqe te brendshme prej 94 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, korridor, tualet dhe ballkon i mbyllur me vetrate xhami.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites me orientim nga veri-lindja.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e preferuar. Prane saj do te gjeni dyqane te ndryshme, supermarkete, minimarkete, banke, furre buke, kopesht per femije, shkolle te ciklit te ulet e te larte dhe cdo gje tjeter qe ju

nevojitet ne menyre qe te beni nje jetese sa me te rehatshme.

Pallati pozicionohet prane shume pikave kyce te qytetit dhe ka akses ne rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen Nikolla Lena, rrugen e Kavajes etj.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 130.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt te
Në Shitje 1116-54K 134.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise ne Tirane.

Ndodhet ne k
Në Shitje 518-53L 125.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Apartament 2+1 per shitje te Liqeni i Thate, ne rrugen e Ullishtes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pa
Në Shitje 319-33S 117.000 €

Apartament 2+1 per shitje te Liqeni i Thate, ne rrugen e Ullishtes ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat b
Në Shitje 215-36b 117.700 €

Apartament per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat buze rruge ...

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit, ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.
Ndodh
Në Shitje 619-33S 138.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit, ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ...

Apartament 3+1 per shitje prane Rezidences Kodra e Diellit, ne rrugen Rrapo Hekali, ne Tirane.
Ndod
Në Shitje 219-19T 119.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Rezidences Kodra e Diellit, ne rrugen Rrapo Hekali, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ...

Apartament 3+1 per shitje prane Zogut te Zi ne Tirane
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri
Në Shitje 518-64L 135.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Zogut te Zi ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament ne shitje prane Medresese ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te
Në Shitje 415-78m 120.000 €

Apartament ne shitje prane Medresese ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati ...