Apartament 3+1 ne shitje prane Bulevardit te Ri ne Tirane

ID TRR-623-7Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 225.855
Kati 9
Sipërfaqe m2 169.28
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Filip Jano


Apartament 3+1 me verande per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 9 te nje pallati te ri ne ndertim.
Ka nje siperfaqe totale prej 169.28m2, ku siperfaqja e verandes eshte 38.46m2 dhe siperfaqja e brendshme eshte 108.86m2  e cila eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne verande, 3 dhome gjumi te treja kane akses ne verande dhe dy tualete.
Orientimi i apartamentit eshte JugLindje duke i mundesuar baneses ndricim natyral.
Shtepia eshte pjese e nje pallati ne faze ndertimi i cili ofron cilesi te larte ndertimi, me fasade te ventiluar, sistem termik dhe akustik.
Pallati ofron gjithashtu hapesira te gjelberta dhe pritet te perfundoje ne Maj 2024.
Zona eshte ne zhvillim dhe lehtesisht e aksesueshme akset kryesore rrugore si rruga Jordan Misja, zona e Bulevardit te Ri, dhe zona e Stacionit te Trenit.

Cmimi 1500 euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Banesa eshte e po
Në Shitje 623-5Z 220.605 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...

Aparatment 3+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje palla
Në Shitje 619-47T 225.000 €

Aparatment 3+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Kopshtit zoologjik ne Tirane
Ndodhet ne katin e katert te nje pallat
Në Shitje 1122-73G 230.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Kopshtit zoologjik ne Tirane Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ofron nje ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Endri Keko, prane Bulevardit Zhan Dar'k ne Tirane.
Banesa e
Në Shitje 524-36Z 235.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Endri Keko, prane Bulevardit Zhan Dar'k ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pa
Në Shitje 524-2X 213.200 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare banim te nje ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat
Në Shitje 819-41L 216.340 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Në Shitje 217-36d 220.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te
Në Shitje 1217-62R 220.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ...