Apartament 3+1 per shitje prane Shkolles se Baletit ne Tirane

ID TRS-721-20F
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 211.500
Kati 2
Sipërfaqe m2 141 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri

Apartament per shitje tek Bulevardi Bajrami Curri ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues me pamje nga rruga kryesore.
Me nje siperfaqe prej 141 m2, ndahet ne 2 sallone ndenjeje (njera prej te cilave mund te perdoret si dhome gjumi), nje kuzhine te vecuar nga sallonet, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 3 ballkone.
Hyrja ofrohet e mobiluar ose e pamobiluar sipas deshires, ku sallonet jane te shtruara me parket dhe pjesa tjeter e shtepise me pllaka, secilat nga dhomat e gjumit kane dalje ne ballkone te vecanta, kuzhina eshte e pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake me hapesire per ngrenie dhe ballkon te mbyllur me dritare dhe ne korridorin e brendshem te shtepise ndodhet nje depo e vogel.
Ka 4 kondicioner te instaluar neper ambientet e ndryshme te apartamentet te cilet mundesojne ngrohjen dhe ftohjen e ambientit shtepiak.
Orientohet ne veri-perendim dhe jug-lindje duke ofruar ndricim te bollshem pergjate dites.
Banesa ndodhet prane qendres se qytetit dhe rruges se Elbasanit.
Prona ka certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 1500 euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre  ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te dhe te fu
Në Shitje 418-1L 200.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre  ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te dhe te fundit te nje pallati ...

Apartament per shitje ne krah te rruges Tefta Tashko Koco ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne n
Në Shitje 916-20b 200.000 €

Apartament per shitje ne krah te rruges Tefta Tashko Koco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, ...

Apartament dupleks per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2
Në Shitje 518-11L 200.000 €

Apartament dupleks per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te dhe te 3-te te ...

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Saukut ne Tirane.
Pozicionohet ne kati
Në Shitje 416-35b 205.000 €

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Saukut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te kompleksit ...

Apartament dupleks modern per shitje tek Residenca  Kodra e Diellit 2 ne Tirane.

Me hyrje di
Në Shitje 220-14a 220.000 €

Apartament dupleks modern per shitje tek Residenca  Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Me hyrje direkt ne katin e ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te r
Në Shitje 719-12L 200.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat te
Në Shitje 819-41L 216.340 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te
Në Shitje 214-40b 210.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ...