Apartament 3+1 per shitje ne Bulevardin Zogu I Pare ne Tirane

ID TRS-1023-3X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 240.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 138.2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I Pare

Apartament 3+1 per shitje  prane qendres se Tiranes. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 138.2 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 125.60 m2. 
Organizohet ne 3 dhoma gjumi, dhome ndenje e kuzhine te vecuar, dy tualete, dy ballkone (njeri prej tyre i mbyllur), nje depo dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku.
Apartamenti eshte i shtruar me pllake, ofrohet teresisht i mobiluar me punime shume cilesore. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Orientohet nga lindja duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Banesa eshte pjese e nje pallati te ri me ashensor, administrim dhe siguri per gjate 24 oreve. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje nder lagjet kryesore te Tiranes, shume te zhvilluar me institucione dhe biznese te ndryshme prane. 
Zona ka akses te menjehershem ne qendren e Tiranes, ne rrugen e Barrikadave, ne zonen e Selvies dhe ne zonen e Stacionit te Trenit. 
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie. 


Cmimi: 240.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pa
Në Shitje 518-50L 245.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, shume ...


Apartament 3+1 me verande per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Bane
Në Shitje 623-7Z 225.855 €

Apartament 3+1 me verande per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Banesa eshte e ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Papa Kristo Negovani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nj
Në Shitje 919-2L 245.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Papa Kristo Negovani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri qe ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kodra e Diellit, prane Residences Kodra e Diellit 1, ne Tirane.
Në Shitje 424-32Z 230.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kodra e Diellit, prane Residences Kodra e Diellit 1, ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Vllazen Huta, prane Ministrise se Jashtme ne Tirane.
Pozicionoh
Në Shitje 115-28r 250.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Vllazen Huta, prane Ministrise se Jashtme ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Endri Keko, prane Bulevardit Zhan Dar'k ne Tirane.
Banesa e
Në Shitje 524-36Z 235.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Endri Keko, prane Bulevardit Zhan Dar'k ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Kopshtit zoologjik ne Tirane
Ndodhet ne katin e katert te nje pallat
Në Shitje 1122-73G 230.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Kopshtit zoologjik ne Tirane Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ofron nje ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-
Në Shitje 214-40b 250.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati ...