Apartament 3+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane (TRR-1113-27)

ID TRR-1113-27
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 330 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 120 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Nikolla Lena

Apartament 3+1 me qera pas Spitalit Gjerman ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe totale 120 m2.

Banesa perfshin vetem kontrabufen e kuzhines me pajisjet e nevojshme elktroshtepiake dhe kondicionere.

Eshte mjaft e pershtatshme si per banim ashtu edhe per zyra.

Hapesira eshte e organizuar ne tre dhoma, dhome kuzhine e vecuar, 2 ballkone, korridor dhe 2 banjo.

Zona eshte mjaft e njohur dhe e aksesueshme me rruget kryesore.

Rreth 200m larg rruges se Kavajes dhe asaj te Myslym Shyrit.

 

Cmimi: 330 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne fillim te rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te nje pa
Me Qira 417-17L 300 €

Apartament me qera ne fillim te rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te ri, pa ...

Apartament me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 318-51R 425 €

Apartament me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile ne rrugen ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane.
Banesa pozicionohet ne nje kompleks pa
Me Qira 613-6 400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane. Banesa pozicionohet ne nje kompleks pallatesh i cili ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Xhavit Shyqyri Demneri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje p
Me Qira 1116-61L 450 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Xhavit Shyqyri Demneri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament dubleks me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Dubleksi ndodhet ne katin e 5-te te nje p
Me Qira 916-16K 450 €

Apartament dubleks me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Dubleksi ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, pa
Me Qira 816-4b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, pas gjimnazit Gjuhet ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 6 te nje pallati
Me Qira 220-29H 380 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11te  te
Me Qira 117-32d 400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11te  te nje pallati te ...