Apartament 3+1 me qira ne rrugen Frosina Plaku, ne Tirane

ID TRR-1122-2Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 7
Sipërfaqe m2 112
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frosina Plaku


Apartament me qira tek Kompleksi Magnet, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri brenda ne kompleks.
Banesa ka nje siperfaqe totale prej 112m2 dhe siperfaqe te brendshme 100m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine i cili ka dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi nje nga te cilat ka dalje ne ballkon, dy tualete, dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me sistem qendror kondicionimi multisplit qe ben shperndarjen ne secilen prej dhomave dhe sallonin.
Banesa jepet per qira totalisht e mobiluar, me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode.
Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te gjelberuar dhe familjar.
Pallati ofron adminstrim, ashensor, dhe siguri.

Disponohet dhe nje post parkimi me kosto ekstra 50 euro.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me rrugen e Kavajes, 21 Dhjetorin, ish Fushen e Aviacionit etj.


Cmimi: 550 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera prane Kristal Center ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 1217-32R 500 €

Apartament me qera prane Kristal Center ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne rrugen ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e tete te nje
Me Qira 1122-60G 450 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Pozicionohet ne katin e tete te nje pallati te ri me ...

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i 1 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne n
Me Qira 514-24b 600 €

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i 1 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ...

Apartament 3+1 me qera prane Qendres se Tiranes.

Apartamenti ndodhet shume prane qendres se qytet
Me Qira 114-40j 500 €

Apartament 3+1 me qera prane Qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet shume prane qendres se qytetit, rreth 10 min ne ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nj
Me Qira 616-53T 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3 kateshe ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizerinit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11
Me Qira 917-30d 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizerinit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11te dhe te fundit te ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Sadik Petrela prane rruges Xhanfize Keko.
Pozicionohet ne katin e
Me Qira 723-64R 490 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Sadik Petrela prane rruges Xhanfize Keko. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 5 ...

Apartament 3+1me qera prane Doganes se Tiranes.
Apartamenti shtrihet ne katin e VII-te te banimit,
Me Qira 1013-22 450 €

Apartament 3+1me qera prane Doganes se Tiranes. Apartamenti shtrihet ne katin e VII-te te banimit, me siperfaqe totale ...