Apartament dupleks me qera prane zones se Selites ne Tirane

ID TRR-419-11S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 3
Sipërfaqe m2 240
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Selite

Apartament 3+1 modern me qera prane zones se Selites, ne rrugen Daniel Ndreka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-rt te nje vile.

Shtepia ka nje siperfaqe te brendshme prej 200 m2 dhe verande me siperfaqe prej 40 m2.

Ambienti organizohet ne 2 kate si me poshte:

Kati i trete ofron sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, tualet, korridor dhe verande.

Kati i katert i cili eshte papafingo ofron 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon rreth e perqark viles. 

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil modern. Ambienti eshte i shtruar i gjithi me parket teper cilesor, ndricimi eshte led i cili ofrohet nepermjet spoteve te ndryshme. Dritaret jane te pajisura me dopio xham duke eleminuar ndotjen akustike totalisht. Kuzhina eshte inverter e 2019-s e cila ka lavastovilje, sobe, mikrovale, frigorifer, pajisjet per gatim etj. 

Ka te instaluar nje kondicioner ne sallon per ngrohjen dhe ftohjen.

Vila ofron nje vend parkimi ne oborr.

Zona eshte e zhvilluar dhe ka prane te gjitha sherbimet per komunitetin si: universitet, qender tregtare, restorante, institucione te ndryshme etj.

Ka akses ne Unazen e Madhe, rrugen Isuf Elezi, rrugen Sefer Konda etj.

 

Cmimi 1000 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial, ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e III
Me Qira 1018-52E 900 €

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial, ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne qendren tregtare Ring, prane rrethrrotullit te Zogut te Zi ne Tirane.
Ndo
Me Qira 1018-29E 950 €

Apartament 3+1 me qera ne qendren tregtare Ring, prane rrethrrotullit te Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje p
Me Qira 117-1L 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti ofron 166 m2 te shfrytezuara
Me Qira 513-24 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ofron 166 m2 te shfrytezuara ne sallon te madh ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.
Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut
Me Qira 418-20L 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut dhe eshte e ...

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane.

Pozicionohet shume
Me Qira 417-39a 1100 €

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane. Pozicionohet shume prane me qendren ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te
Me Qira 316-43T 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 4-ka
Me Qira 1220-24V 900 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 4-kateshe. Ka nje ...