Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1214-38r)

ID TRR-1214-38r
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 140 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ibrahim Rugova

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese ekzistuese ,buze rruge kryesore.
Banesa ka nje siperfaqe prej 140 m2 te shperndare ne: sallon I madh, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi,tualet dhe koridor.
Apartamenti sapo eshte rikonstruktuar jane kryer punime cilesore ne brendesi te tij si dhe termoizolimi nga jashte.
Eshte plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Mund te permendim disa prej tyre: Tv Sony 54”, divane Polo, sobe, frigorifer Whirlpool, lavatrice,shtrydhese frutash, internet etj.
Dhomat kane siperfaqe te medha dhe jane te mbushura plot drite dielli te orientuara nga lindja-perendimi.
Ne sallon ndodhet nje kondicioner,dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.
Zona eshte nder me te mirat dhe te kerkuarat ne Tirane si nga te huajt ashtu edhe nga vendasit.
Prane saj do te gjeni te gjitha fasilitetet qe ju duhen. Eshte e mbushur plot me restorante dhe bare nga me te ndryshmet.
Pallati pozicionet vetem 5 minuta larg qendres se Tiranes, liqenit Artificial dhe eshte shume e aksesueshme me kembe.
Ka mundesi per parkim makine prane pallatit.

Cmimi : 800 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera shume prane kompleksit Vizion plus ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje
Me Qira 1117-10L 750 €

Apartament 3+1 me qera shume prane kompleksit Vizion plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te viteve ...

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.
Ai ndodhet ne katin e 5-rt ne nje kompleks p
Me Qira 914-42b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Ai ndodhet ne katin e 5-rt ne nje kompleks pallatesh prane ...

Apartament me qera prane rruges Xhorxh Bush ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ndertese te n
Me Qira 1215-53b 700 €

Apartament me qera prane rruges Xhorxh Bush ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ndertese te ndertuar rreth ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Prenke Jakova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte ne nje vile 3-kat
Me Qira 914-34L 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Prenke Jakova ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje vile 3-kateshe vetem pak ...

Apartament dupleks me qera ne rrugen Cerciz Topulli, prane rruges se Barrikadave ne Tirane.

Ndodh
Me Qira 918-17S 850 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Cerciz Topulli, prane rruges se Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te
Me Qira 818-45d 750 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 216-19b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament duplex me qera ne residence Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 417-46d 900 €

Apartament duplex me qera ne residence Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare  dhe ka ...