Apartament 3 + 1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1214-7b)

ID TRR-1214-7b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 132 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ismail Qemali

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.

Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensore.

Banesa ka siperfaqe prej 132 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe koridor.

Apartamenti eshte plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Mund te permendim disa prej tyre: lavastovilje, sobe, frigorifer, lavatrice, mikrovale, internet, satelit etj.

Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner dhe televizore.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Zona eshte nder me te mirat dhe te kerkuarat ne Tirane. Prane saj do te gjeni te gjitha fasilitetet qe ju duhen. Eshte e mbushur plot me restorante dhe bare nga me te ndryshmet.

Pallati pozicionet vetem 10 minuta larg qendres se Tiranes, liqenit Artificial dhe eshte shume e aksesueshme me kembe.

Ka mundesi per parkim makine ne garazhd me pagese extra.

Cmimi 600 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

 Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tr
Me Qira 1015-18d 710 €

 Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues,
Me Qira 917-24L 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje komple
Me Qira 919-26L 550 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...

Apartament 3+1 me qera ne prane rruges se Ambasadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e peste te nje p
Me Qira 1018-7d 470 €

Apartament 3+1 me qera ne prane rruges se Ambasadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament me qira ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje
Me Qira 220-1H 500 €

Apartament me qira ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri. Me ...

Apartament luksoz me qera ne Rrugen Mahmut Fortuzi perballe Gjimnazit Sami Frasheri.
Hyrja ndodhet
Me Qira 617-57K 500 €

Apartament luksoz me qera ne Rrugen Mahmut Fortuzi perballe Gjimnazit Sami Frasheri. Hyrja ndodhet ne katin e 4-te te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te
Me Qira 217-1d 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Pjeter Budi.

Pozicionohet ne katin  e 2-te te nj
Me Qira 615-53m 500 €

Apartament 3+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Pjeter Budi. Pozicionohet ne katin  e 2-te te nje vile ne nje zone ...