Apartament 3+1 per shitje ne kompleksin Derveni ne Tirane

ID TRS-923-31X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 132.000
Kati 1
Sipërfaqe m2 117.19
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fabrika e Qelqit

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Fabrika e Qelqit ne Kombinat, ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare banim te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 117.19 m2 dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi,ne dhome ndenje e kuzhine,ne 2 tualete,ballkon dhe nje depo. 
Shtepia eshte e shtruar me pllake, e patinuar dhe pjeserisht e mobiluar me nje investim te vitit te fundit. 
Apartamenti orientohet nga lindja duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Pallati ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar dhe shume te frekuentuar, prane te ciles do te gjeni facilitete nga me te ndryshmet si dhe vende parkimi. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Kombinatit, ne zonen e Yzberishtit dhe ne zonen e Astirit.
Disponon certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 132.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje prane Zogut te Zi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te r
Në Shitje 518-65L 135.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Zogut te Zi ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te
Në Shitje 117-51T 145.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje
Në Shitje 1220-16V 125.000 €

Apartament 3+1 per shitje rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundi
Në Shitje 319-61L 135.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje pallat te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te n
Në Shitje 920-21D 145.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e katert te nje p
Në Shitje 323-36G 142.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri pa ...

Apartament per shitje prane Universitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4
Në Shitje 921-19V 140.000 €

Apartament per shitje prane Universitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ...

Apartament ne shitje prane Medresese ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-
Në Shitje 415-78m 120.000 €

Apartament ne shitje prane Medresese ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati ...