Apartament 3+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-319-61L)

ID TRS-319-61L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 132.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 139 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Garunja

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje pallat te ri buze rruge kryesore.

Ka siperfaqe totale  prej 139 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 121.30 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartament ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner inverter te cilet sherbejne per ngrohjen e ftohjen e ambientit dhe minimizojne shpenzimin e energjine elektrike.

Dhomat jane bollshme te mbushura me drite natyrale dhe eshte e orientuar nga veri-perendimi.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe e mbushur me ajer te paster. Ketu do te gjeni qetesine dhe komoditetin qe ju nevojitet.

Pallati ofron administrim, ashesnor kamera sigurie 24-ore dhe pozicionohet disa minuta larg qendres tregtare TEG, liqenit Artificial dhe vetem disa metra larg autostrades Tirane-Elbasan.

Apartamenti eshte i pajisur me certificate te rregult pronesie.

Cmimi 950 Euro/m2 i diskututeshem.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit, ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.
Ndodh
Në Shitje 619-33S 138.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit, ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Androkli Kostallari, prane kompleksit Panorama ne Tirane.
Ndodh
Në Shitje 1219-9S 123.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Androkli Kostallari, prane kompleksit Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament i ri per shitje prane Shkolles 9-Vjecare Faik Konica.
Banesa ndodhet ne katin e 2-te te
Në Shitje 617-60K 140.000 €

Apartament i ri per shitje prane Shkolles 9-Vjecare Faik Konica. Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Stadiumit Dinamo ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete
Në Shitje 1113-16 135.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Stadiumit Dinamo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe te vjeter te ...

Apartament 3+1 per shitje prane Hipotekes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri
Në Shitje 1218-28T 127.700 €

Apartament 3+1 per shitje prane Hipotekes ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri ne perfundim e ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt te
Në Shitje 1116-54K 134.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat b
Në Shitje 215-36b 117.700 €

Apartament per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat buze rruge ...

Apartament 3+1 per shitje prane Hotel Diplomat 2 ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te dhe te parafund
Në Shitje 119-40L 130.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Hotel Diplomat 2 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te parafundit te nje pallati ...