Apartament ne shitje prane tregut te Medresese, ne Tirane

ID TRR-922-41Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 145.000
Kati 6
Sipërfaqe m2 91
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 5 Maji


Apartament ne shitje ne rrugen 5 Maji, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin  6 te nje pallati te ri por pa ashensr.
Ka nje siperfaqe totale 91m2 te organizuar ne 3 garzoniere.
Secila garzoniere eshte e kompletuar me ambientin e gatimit dhe te ndenjes si dhe tualetin, dy nga garzonieret kane dalje ne ballkon ndersa njera jo.
Korridori i perbashket ben shperndarjet ne 3 garzonieret.
Cdo ambient eshte i investuar me cdo gje te re dhe moderne dhe aktualisht shfrytezohen per airbnb.
Ngrohja dhe ftohja e ambienteve mundesohet nga kondicioner te vendosur ne secilin ambient.
Zona ka akses te shpejte me rrugen Ferit Xhajko, ish Uzinen Dinamo, dhe tregun e Medresese.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 145.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje prane kompleksit Panorama ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te banim te nje
Në Shitje 1219-27T 139.350 €

Apartament 3+1 per shitje prane kompleksit Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te banim te nje pallati ne ndertim ...

Apartament 3+1 per shitje te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3-te
Në Shitje 1119-42S 158.000 €

Apartament 3+1 per shitje te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt te
Në Shitje 1116-54K 134.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri ...


Apartament 3+1 ne shitje prane Kompleksit Fiori Di Bosko, ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Eshte
Në Shitje 324-55Z 150.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Kompleksit Fiori Di Bosko, ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise ne Tirane.

Ndodhet ne k
Në Shitje 518-53L 140.400 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Apartament 3+1  per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte t
Në Shitje 1020-18D 150.000 €

Apartament 3+1  per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Stadiumit Dinamo ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qe
Në Shitje 1113-16 150.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Stadiumit Dinamo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe te vjeter te ...

Apartament i ri per shitje prane Shkolles 9-Vjecare Faik Konica.

Banesa ndodhet ne katin e 2-te t
Në Shitje 617-60K 140.000 €

Apartament i ri per shitje prane Shkolles 9-Vjecare Faik Konica. Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...