Apartament 3+1 per shitje ne Lunder, pjese e nje rezidence , Tirane

ID TRS-1019-25a
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 300.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 220
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Apartament per shitje ne nje qender rezidenciale moderne te sapoperfunduar ne Lunder.
Rezidenca eshte e perbere nga vila dhe apartamente, me shume hapesira te gjlelberta perreth, qetesi, siguri dhe ajer te paster.
Pozicionohet ne katin e trete dhe te fundit te nje ndertese.

Siperfaqe totale prej 220 m2 e ndare ne sallon i madh i bashkangjitur me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone.

Ballkohent ofrojne nje pamje te bukur perpara.

Ofrohet i paperfunduar ne gjendjen aktuale ose i perfunduar me materialet e ndertuesit. 
I pajisur me certificate te rregullt pronesie.


Cmimi 300.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 ne shitje prane Kompleksit Colombo ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e gjashte dhe te
Në Shitje 1114-28j 290.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Kompleksit Colombo ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te pallatit ...

Apartament per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kates
Në Shitje 1215-46b 288.800 €

Apartament per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kateshe prane rruges ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri prane Bllokut, ne Tirane.
Apartamenti pozicionoh
Në Shitje 717-2K 308.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri prane Bllokut, ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ndodhet ne katin ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e fun
Në Shitje 1116-53K 310.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te dhe te fundi
Në Shitje 719-10T 310.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te dhe te fundit te nje pallati pa ...