Apartamente per shitje prane Bulevardit Zogu i Pare ne Tirane

ID TRS-1123-30X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 298.000
Kati 9
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Petrela

Apartamente per shitje tek Kompleksi Usluga ne Tirane. 
Ofrohen tre apartamente per shitje, 2 garsoniere dhe nje apartament 1+1.
Apartamentet pozicionohet ne katin e 9 te nje pallati te ri te me ashensor. 
Se bashku ofrojne  siperfaqe totale prej 120 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 105.43 m2.
Garsonieret ofrojne ambientet e fjetjes dhe nje tualet. 
Apartamenti 1+1 organizohet ne nje dhome gjumi, dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor qe lidh te gjitha ambientet. 
Apartamentet jane te shtruara me parket, ofrohen totalisht te mobiluara, me nje stil modern, te investuar vitin e fundit. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicionere te pozicionuar ne ambientet kryesore. 
Orientohet nga jug lindja duke mundesuar ndricim te bollshem me drite natyrale pergjate dites.
Prane pallatit do te gjeni dhe mundesi parkimi .
Kompleksi ndodhet ne zone shume te zhvilluar, me shume facilitete dhe sherbime prane, te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka akses te menjehershem ne qendren e Tiranes, ne zonen e Zogut te Zi, ne Bulevardin Zogu I pare dhe ne zonen e Stacionit te Trenit.
Pronat disponojne certificate te rregullt pronesie.


Cmimi: 298.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ofrohen 2 apartamente se bashku per shitje ne rrugen Sulejman Pasha prane Sheshit Skenderbej.
Pozic
Në Shitje 323-26R 284.000 €

Ofrohen 2 apartamente se bashku per shitje ne rrugen Sulejman Pasha prane Sheshit Skenderbej. Pozicionuar ne katin e ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Kompleksit Colombo ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e gjashte dhe
Në Shitje 1114-28j 290.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Kompleksit Colombo ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e fun
Në Shitje 1116-53K 310.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te dhe te fun
Në Shitje 719-10T 310.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te dhe te fundit te nje pallati ...

Apartament per shitje ne nje qender rezidenciale moderne te sapoperfunduar ne Lunder.
Rezidenca esh
Në Shitje 1019-25a 300.000 €

Apartament per shitje ne nje qender rezidenciale moderne te sapoperfunduar ne Lunder. Rezidenca eshte e perbere nga ...

Apartament per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kates
Në Shitje 1215-46b 288.800 €

Apartament per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kateshe prane rruges ...