Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane

ID TRS-122-1S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 105.000 Euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 90
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym Shyri

Apartament per shitje prane Shkolles Arben Broci ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati te vjeter.
Me nje siperfaqe totale prej 90 m2 te ndare ne sallon me kuzhine, tre dhoma gjumi, nje banjo dhe nje ballkon te mbyllur me dritare.
Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar dhe i shtruar me pllaka, kuzhina eshte e arreduar thjeshte, njera nga dhomat ka nje krevat dopio, ne banjo ka nje dritare dhe ballkoni eshte i mbyllur me dritare qe tregon pamjen e pallateve perreth.
Orientohet nga veri-perendimi.
Lidhet me rrugen Besim Imami dhe rrugen Nikolla Lena.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 105.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament  per shitje ne rrugen Petro Marko ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe ne nje palla
Në Shitje 516-46b 110.000 €

Apartament  per shitje ne rrugen Petro Marko ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat ekzistues, ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Albtelecom ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-te te
Në Shitje 1013-42 94.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Albtelecom ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-te te nje pallati ...

Apartament 3 +1 per shitje prane autostrades Tirane-Durres ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne k
Në Shitje 224-29X 119.149 €

Apartament 3 +1 per shitje prane autostrades Tirane-Durres ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 6 te nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat
Në Shitje 215-36b 117.700 €

Apartament per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat buze rruge ...

Apartament ne shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Në Shitje 315-57m 100.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per shitje prane Pallatit me Shigjeta ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 623-35X 100.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Pallatit me Shigjeta ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje ...

Apartament per shitje afer zones se Freskut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 5-ka
Në Shitje 1214-50r 110.000 €

Apartament per shitje afer zones se Freskut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 5-kateshe ,buze ...

Apartament per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e dyte te nje kompl
Në Shitje 418-24a 109.000 €

Apartament per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje kompleksi pallatesh te ...