Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane

ID TRS-623-35X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 100.000
Kati 1
Sipërfaqe m2 93
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Irfan Tomini

Apartament 3+1 per shitje prane Pallatit me Shigjeta ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ekzistues.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 93 m2 dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje e kuzhine, 2 tualete, 1  ballkon dhe 1 korridor qe lidh te gjitha ambientet.
Apartamenti orientohet nga linda dhe preket nga drita natyrale per gjate gjithe dites.
Ofrohet i mobiluar dhe i shtruar me pllake. 
Pallati ndodhet ne nje zone te qete e shume te zhvilluar prane  te ciles do gjeni mundesi parkimi, spitale, klinika, shkolla, restorante, e shume facilitete te tjera per nje jetese familjare sa me te kendeshme.
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen e Kavajes, ne zonen e Astirit, ne zonen e Yzberishtit dhe ne autostraden Tirane-Elbasan.
Apartamenti ka certificate te rregullt pronesie.
Cmimi: 100.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e katert te nj
Në Shitje 120-20S 87.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Në Shitje 120-1T 109.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje afer zones se Freskut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 5-ka
Në Shitje 1214-50r 110.000 €

Apartament per shitje afer zones se Freskut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 5-kateshe ,buze ...

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 913-19 110.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Muhamed Deliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te  nje pal
Në Shitje 819-38S 89.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Muhamed Deliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te  nje pallati te ri. Ka ...

Apartament per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e dyte te nje kompl
Në Shitje 418-24a 109.000 €

Apartament per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje kompleksi pallatesh te ...

Apartament per shitje prane rruges Pandi Dardha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ek
Në Shitje 615-15b 103.200 €

Apartament per shitje prane rruges Pandi Dardha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues, prane ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Ramazan Demneri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tre
Në Shitje 618-5d 110.400 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Ramazan Demneri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...