Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRS-619-33S)

ID TRS-619-33S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 138.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 109 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit, ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri.

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 109 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 99 m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar. Njera dhome gjumi eshte e shtruar me parket ndersa pjesa tjeter eshte e shtruar me pllaka. Dyert jane te reja dhe dritaret jane dopio xham te pajisura me grila. Dhomat e gjumit jane te bollshme dhe me drite natyrale gjate gjithe dites. 

Apartamenti ka orientim nga lindja.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Zona eshte shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses ne rrugen Medar Shtylla, rrugen Osman Myderizi, rrugen e Kosovarve etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 138.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10-te, te parafundit n
Në Shitje 215-32b 125.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te, te parafundit ne nje kompleks te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te n
Në Shitje 117-51T 145.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Him Kolli prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Në Shitje 320-26a 150.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Him Kolli prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin  trete te ...

Apartament per shitje ne rrugen Mihal Popi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te
Në Shitje 818-51L 125.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Mihal Popi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te vjeter prane ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt te
Në Shitje 1116-54K 134.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 1217-2L 150.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 3+1 per shitje te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3-te
Në Shitje 1119-42S 150.000 €

Apartament 3+1 per shitje te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi ...

Apartament 3+1 per shitje prane kompleksit Panorama ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te banim te nje
Në Shitje 1219-27T 139.350 €

Apartament 3+1 per shitje prane kompleksit Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te banim te nje pallati ne ndertim ...