Apartament 3+1 per shitje prane Gardes ne Tirane

ID TRS-521-3V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 170.800
Kati 2
Sipërfaqe m2 155.3 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dora D'istria

Apartament 3+1 për shitje  në rrugën Dora D’Istria, në Tiranë.
Banesa ndodhet në një pallat të vjetër, në katin e 2-të, pa ashensor.
Me një sipërfaqe prej 155.3 m2, ambienti organizohet në një dhomë ndënjeje, një kuzhinë, 
katër dhoma gjumi, ku dy prej tyre janë dhomë para dhomë, një korridor, dy banjo dhe dy ballkone.
Shtëpia ofrohet pjeserisht e mobiluar, me nje stil komod dhe me hapësirë të bollshme.
Orientimi i ndërtesës është jug-lindje-veri, i cili lejon hyrjen e dritës natyrale brenda.
Ngrohja dhe ftohja mundësohet nga tre kondicionerë të vendosura në dhomat e gjumit dhe në kuzhinë.
Pallati ofron administrim të plotë.
Ka një pozicion të favorshëm pranë rrugës Lidhja e Prizrenit, rruga Sami Frasheri, me akses të lehtë te parku i liqenit.
Ofrohet me çertifikatë të rregullt pronësie.

Çmimi: 1100 euro/m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te n
Në Shitje 1016-34K 170.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen At Zef Valentini, prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave ne
Në Shitje 1018-22E 170.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen At Zef Valentini, prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave ne Tirane. Ndodhet ...

Apartament 3+1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter
Në Shitje 919-16S 180.000 €

Apartament 3+1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter me nje siperfaqe ...

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko, Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Në Shitje 1117-46R 160.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko, Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ndertuar ne ...

Apartament 3+1 per shitje te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3-te
Në Shitje 1119-42S 158.000 €

Apartament 3+1 per shitje te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi ...

Apartament ne shitje ne zonen e ish Bllokut.Banesa ndodhet ne nje nga lagjet me te mira dhe te kerku
Në Shitje 1014-40j 179.200 €

Apartament ne shitje ne zonen e ish Bllokut.Banesa ndodhet ne nje nga lagjet me te mira dhe te kerkuara ne ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-
Në Shitje 919-15T 185.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 418-12L 170.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri prane me ...