Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRS-814-9j)

ID TRS-814-9j
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 170.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 170m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mine Peza

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te banimit, me siperfaqe totale 170m2.

Hapesira e brendshme prej 154m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe 2 ballkone.

Kjo shtepi eshte spacioze duke ofruar komoditet dhe shperndarje te mire te ambjenteve.

Orientimi eshte ideal; salloni dhe kuzhina nga lindja dhe dhomat e gjumit nga perendimi.

Gjithashtu, mund te perdoret mjaft mire per ambjente zyrash.

Pallati ju siguron ashensor, uje dhe drita 24h, si dhe administrim.

Avantazh i kesaj prone eshte pozicioni ku ajo ndodhet; ne zemer te Tiranes, 10 min larg qendres se qytetit, ne mes te rruges Mine Peza dhe asaj te Durresit, ne nje lagje te qete dhe mjaft mire te njohur.

Dokumentacion i rregullt hipotekor.

 

Cmimi: 1000 euro/m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3-te
Në Shitje 1119-42S 158.000 €

Apartament 3+1 per shitje te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi ...

Apartament per shitje ne krah te rruges Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje
Në Shitje 916-20b 180.000 €

Apartament per shitje ne krah te rruges Tefta Tashko Koco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, ...

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha  ne Tirane

Ndodhet ne katin e 4 te nje p
Në Shitje 1120-32V 162.540 €

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha  ne Tirane Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pest
Në Shitje 1117-167 160.000 €

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallat te ...

Apartament 3+1 per shitje prane gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne kat
Në Shitje 221-22D 165.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje ...

Apartament ne shitje ne zonen e ish Bllokut.Banesa ndodhet ne nje nga lagjet me te mira dhe te kerku
Në Shitje 1014-40j 179.200 €

Apartament ne shitje ne zonen e ish Bllokut.Banesa ndodhet ne nje nga lagjet me te mira dhe te kerkuara ne ...

Apartamenti per shitje ne Rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje nde
Në Shitje 617-67K 172.900 €

Apartamenti per shitje ne Rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese te re me ...

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko, Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Në Shitje 1117-46R 160.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko, Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ndertuar ne ...