Apartament 3+1 per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane

ID TRS-524-36Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 235.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Endri Keko

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Endri Keko, prane Bulevardit Zhan Dar'k ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 120m2 dhe siperfaqe te brendshme pre 110m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine qe ka dalje ne ballkon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe 2 ballkone.
Dhoma e gjumit matrimoniale ka dalje ne ballkon dhe ne tualet.
Orientimi i apartamentit eshte Jug, Lindje, Veri.
Shtepia eshte pjese e nje pallati te vendosur shume prane rruges kryesore.
Zona eshte e zhvilluar dhe lidhet shpejt me zonen e  Brrylit, zonen e Xhamllikut, Bulevardin Bajram Curri.
Ne cmim jane te perfshire dhe dy poste parkimi te mbyllura me qepen me siperfaqe 41m2.
Apartamenti dhe parkimet disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor.


Cmimi 235.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 ne shitje prane Kopshtit zoologjik ne Tirane
Ndodhet ne katin e katert te nje pallat
Në Shitje 1122-73G 230.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Kopshtit zoologjik ne Tirane Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ofron nje ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Kopshtit zoologjik ne Tirane
Ndodhet ne katin e katert te nje pallat
Në Shitje 1122-73G 230.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Kopshtit zoologjik ne Tirane Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ofron nje ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kodra e Diellit, prane Residences Kodra e Diellit 1, ne Tirane.
Në Shitje 424-32Z 230.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kodra e Diellit, prane Residences Kodra e Diellit 1, ne Tirane. Pozicionohet ne ...


Apartament 3+1 me verande per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Bane
Në Shitje 623-7Z 225.855 €

Apartament 3+1 me verande per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Banesa eshte e ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Ramazan Demneri ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4
Në Shitje 823-18R 244.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Ramazan Demneri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Në Shitje 121-29V 231.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Papa Kristo Negovani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nj
Në Shitje 919-2L 245.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Papa Kristo Negovani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri qe ...

Apartament 3+1 modern per shitje tek Profarma ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.

Pozicionohet ne
Në Shitje 320-25a 240.000 €

Apartament 3+1 modern per shitje tek Profarma ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te dhe te ...