Apartament 3+1 per shitje tek rrethrrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane

ID TRS-421-20V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 260.000 Euro
Kati 12
Sipërfaqe m2 214.4 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Zogu Zi

Apartament 3+1 per shitje prane Ring Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 12-te te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe totale prej 214.4 m2, siperfaqe te brendshme prej 178 m2 dhe verande me siperfaqe prej 26 m2.

Shtepia organizohet ne sallon te madh, kuzhine dhe dhome ngrenie, tre dhoma gjumi nga ku dy dhoma gjumi jane dhome paradhome, dy banjo me dritare, korridor shperndares, dy ballkone dhe verande te madhe.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha kushtet dhe ne gjendje shume te mire.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga sistem qendror chiller.

Pozicionimi veri-jug-lindje ben te kete ndricim te bollshem me drite natyrale gjate gjithe dites.

Sallon dhe korridori jane te shtruar me parket, dyert dhe dritaret jane prej druri cilesor dhe dopio xham.

Pallati ndodhet ne nje zone mjaft qendrore dhe te sigurte.

Ofron administrim dhe siguri 24h.

Ka akses direkt ne rrugen Dritan Hoxha, rrugen Asim Vokshi, rrugen e Durresit dhe prane Ring Center.

I pajisur me certifikate pronesie.

 

Cmimi: 260.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pe
Në Shitje 1117-167 250.000 €

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallat ...

Apartament modern 3+1 per shitje ne Bulevardin Zogu I, ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin
Në Shitje 521-9A 259.000 €

Apartament modern 3+1 per shitje ne Bulevardin Zogu I, ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 12 te nje ...

Aparatment per shitje ne rrugen  Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te
Në Shitje 1216-24d 250.000 €

Aparatment per shitje ne rrugen  Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri Apartamenti ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Europian Trade Center, ETC ne Tirane.Ndodhet ne katin e IX-te te bani
Në Shitje 914-9j 264.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Europian Trade Center, ETC ne Tirane.Ndodhet ne katin e IX-te te banimit ne nje pallat ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-
Në Shitje 214-40b 250.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje prane  rruges se Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne kati
Në Shitje 120-15a 255.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane  rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e fundit te nje ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane.
Pallat i ri dhe shume prestigjio
Në Shitje 517-41a 262.000 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane. Pallat i ri dhe shume prestigjioz, me administrim ...

Apartament 3+1 ne shitje tek Kompleksi Kika ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 10-te te nje palla
Në Shitje 615-25m 250.000 €

Apartament 3+1 ne shitje tek Kompleksi Kika ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ...