Apartament modern 3+1 per shitje ne Bulevardin Zogu I ne Tirane

ID TRS-521-9A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 259.000
Kati 12
Sipërfaqe m2 215 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I
Planimetria Shkarko

Apartament modern 3+1 per shitje ne Bulevardin Zogu I, ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 12 te nje pallati te ri 14 katesh, buze bulevardit.
Ofron nje siperfaqe totale prej 215 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 195 m2.
Hapesira e brendshme e baneses ndahet ne sallon te madh dhe zone ngrenjeje, kuzhine te ndare, 3 dhoma gjumi, 3 banjo, garderobe, depo dhe 2 ballkone.
Shtepia ofrohet e investuar, me parket cilesore, dyer dhe dritare te reja, ngrohje, ftohje per te gjithe ambientin me kondicioner, instalime per sistemin qendror dhe sistem hidraulik dhe elektrik.
Ofrohet pjeserisht e mobiluar, e orientuar nga lindja dhe perendimi duke ofruar pamje te hapur nga te dyja anet.
Cdo punim ne apartament eshte bere me kujdes, duke i kushtuar vemendje te vecante cilesise dhe stilit.
Pallati ofron administrim te mire dhe ashensor.

Mundesi parkimi me pagese mujore ne katet e nendheshme te pallatit
Zona eshte qendrore dhe shume e preferuar, me nje akses direkt ne qender te Tiranes, ne unazen e Tiranes dhe ne bulevardin e ri.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 259.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Vllazen Huta, prane Ministrise se Jashtme ne Tirane.
Pozicionoh
Në Shitje 115-28r 250.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Vllazen Huta, prane Ministrise se Jashtme ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ...

Apartament 3+1 per shitje prane  rruges se Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne kati
Në Shitje 120-15a 255.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane  rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e fundit te nje ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4
Në Shitje 1220-22V 270.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4 kateshe. Ka nje ...

Apartamente 3+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. 
Me punime shume cilesore ,
Në Shitje 1121-38V 270.000 €

Apartamente 3+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.  Me punime shume cilesore , fasade te ventiluar ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Europian Trade Center, ETC ne Tirane.
Ndodhet ne katin e IX-te te ba
Në Shitje 914-9j 264.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Europian Trade Center, ETC ne Tirane. Ndodhet ne katin e IX-te te banimit ne nje pallat ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Bulevardit te ri ne Tirane. 
Banesa ka nje siperfaqe prej 200 m
Në Shitje 123-1V 270000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Bulevardit te ri ne Tirane.  Banesa ka nje siperfaqe prej 200 m2 dhe eshte e ...

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pe
Në Shitje 1117-167 250.000 €

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallat ...

Apartament dupleks modern per shitje te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Banesa p
Në Shitje 222-27V 270.000 €

Apartament dupleks modern per shitje te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Banesa pozicionohet ne ...