Apartament 3+1 per shitje prane rruges Bardhyl ne Tirane (TRS-418-7L)

ID TRS-418-7L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 85.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 86 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bardhyl

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Odhise Paskali ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore.

Me siperfaqe totale prej 86 m2 ndahet ne sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.

Banesa ofrohet pjeserisht e mobiluar dhe ka te instaluar 4 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Dhomat kane nje organizim te mire te hapesires se brendshme dhe jane te mbushura me drite dielli.

Banesa eshte e sapo rikonstruktuar, me instalime elektrike dhe hidraulike te reja, e gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket dhe ka nje mobilim te ri.

Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar prane sherbimeve te ndryshme si: minimarkete, farmaci, furre buke, dyqane te ndryshme, qendra spitalore dhe shkolla te niveleve te ndryshme.

Ka akses direkt ne rrugen Bardhyl dhe rruget e tjera lidhese.

Kjo prone eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 85.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament  per shitje ne rrugen Petro Marko ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat
Në Shitje 516-46b 82.000 €

Apartament  per shitje ne rrugen Petro Marko ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat ekzistues, perballe ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte
Në Shitje 218-65d 76.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Albtelecom ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-te te
Në Shitje 1013-42 94.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Albtelecom ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Androkli Kostallari, ne Tirane.
Ndodhet
Në Shitje 119-34S 88.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Androkli Kostallari, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e katert te nj
Në Shitje 120-20S 87.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...


Shitet apartament 3+1 ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat
Në Shitje 1019-86S 85.500 €

Shitet apartament 3+1 ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati t
Në Shitje 418-65L 83.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter shume ...

Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste
Në Shitje 618-2d 77.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te ...