Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-418-12L)

ID TRS-418-12L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 170.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 160 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mujo Ulqinaku

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri prane me rrugen kryesore.

Me siperfaqe totale prej 160 m2 dhe siperfaqe te brendeshme 141 m2 organizohet ne sallon bashke me kuzhine, dhome pritje, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe 3 ballkone.

Organizimi i ambjenteve eshte perfekt me drite natyrale pothuajse gjate gjihe dites dhe me orientim nga veri-jug-perendim.

Dhomat kane hapesira te konsiderueshme dhe dritaret jane dopio xham, te pajisura edhe me grila.

Pallati ndodhet ne nje nga pikat kyce te Tiranes me akses te drejperdrejte ne rrugen e Kavajes. 

Zona preferohet shume si nga vendasit ashtu edhe nga te huajt. Eshte e qete dhe shume e zhvilluar.

Ketu do te gjeni shkolla te ndryshme, bar-kafe, dyqane, supermarkete, minimarkete, furre buke, pasticeri etj.

Apartamenti eshte i pajisur me certificate pronesie.

Cmimi: 170.000 Euro.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 ne shitje tek Liqeni ne Tirane ,ne ane te kopshtit Zoologjik. I pozicionuar ne kat te
Në Shitje 215-13m 165.000 €

Apartament 3+1 ne shitje tek Liqeni ne Tirane ,ne ane te kopshtit Zoologjik. I pozicionuar ne kat te 4 te nje pallati ...

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pest
Në Shitje 1117-167 160.000 €

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallat te ...

Apartament 3+1 per shitje afer residences Kodra e Diellit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 317-26d 160.000 €

Apartament 3+1 per shitje afer residences Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 3+1 per shitje te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3-te
Në Shitje 1119-42S 158.000 €

Apartament 3+1 per shitje te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi ...

Apartament ne shitje ne zonen e ish Bllokut.Banesa ndodhet ne nje nga lagjet me te mira dhe te kerku
Në Shitje 1014-40j 179.200 €

Apartament ne shitje ne zonen e ish Bllokut.Banesa ndodhet ne nje nga lagjet me te mira dhe te kerkuara ne ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pal
Në Shitje 1119-13T 168.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne krah te rruges Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje
Në Shitje 916-20b 180.000 €

Apartament per shitje ne krah te rruges Tefta Tashko Koco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, ...

Apartament 3+1 per shitje prane gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne kat
Në Shitje 221-22D 165.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje ...