Apartament 3+1 ne Shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.

ID TRS-1122-38Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 179.000
Kati 7
Sipërfaqe m2 112
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ndre Mjeda

Apartament ne shitje tek Kompleksi Magnet, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri brenda ne kompleks.
Banesa ka nje siperfaqe totale prej 112m2 dhe siperfaqe te brendshme 100m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine i cili ka dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi nje nga te cilat ka dalje ne ballkon, dy tualete, dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me sistem qendror kondicionimi multisplit qe ben shperndarjen ne secilen prej dhomave dhe sallonin.
Banesa shitet totalisht e mobiluar dhe e investuar.
Orientimi i apartamentit eshte JugPerendim duke mundesuar ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te gjelberuar dhe familjar.
Pallati ofron adminstrim, ashensor, dhe siguri.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me rrugen e Kavajes, 21 Dhjetorin, ish Fushen e Aviacionit etj.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.
Disponohet dhe nje post parkimi ne katin -1 me kosto ekstra.

Cmimi: 179.000 euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje prane gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne kat
Në Shitje 221-22D 165.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pal
Në Shitje 1119-13T 190.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen At Zef Valentini, prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave ne
Në Shitje 1018-22E 170.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen At Zef Valentini, prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave ne Tirane. Ndodhet ...

Apartamenti per shitje ne Rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje n
Në Shitje 617-67K 172.900 €

Apartamenti per shitje ne Rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese te re me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-
Në Shitje 919-15T 185.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Në Shitje 416-20K 173.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Në Shitje 217-49d 190.300 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati i te ...

Apartamnet per shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te
Në Shitje 517-2K 189.000 €

Apartamnet per shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...