Apartament 3+1 ne shitje perballe Universitetit Zoja e Keshillit te Mire

ID TRR-922-30G
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 210.000 Euro
Kati 7
Sipërfaqe m2 135 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dritan Hoxha

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate ten je pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqje totale prej 135 m2 te organizuar ne: sallon, kuzhine, tri dhoma, ku njera prej tyre eshte e organizuar si garderobe, dy tualate dhe nje ballkon.
Shtepia shitet e mobiluar me nje mobilim te ri dhe modern.
Te gjitha dhomat kane hapesire te bollshme dhe jane te gjitha te shtruara me parket ten je cilesie te mire.
Dritaret jane doppio xham dhe te gjitha te pajisura me grila.
Ngrohja dhe ftohja e banese sigurohet nga sistem qendror chiller.
Zona eshte e qete dhe e zhvilluar, ka shume pak distance nga Zogu I zi.
Pallati eshte I pozicionuar shume prane rruges kryesore dhe ka akses direkt ne rrugen Dritan Hoxha, Zogun e Zi, autostraden Tirane-Durres.
Dy poste parkimi jane te perfshira, me cmim ekstra 20.000 Euro secila.

Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi 210.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te r
Në Shitje 1214-1b 207.200 €

Apartament per shitje ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat te
Në Shitje 819-41L 216.340 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Faik Konica, prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodh
Në Shitje 422-23S 212.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Faik Konica, prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ...

Apartament dupleks per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2
Në Shitje 518-11L 200.000 €

Apartament dupleks per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te dhe te 3-te te ...

Apartament per shitje ne krah te rruges Tefta Tashko Koco ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne n
Në Shitje 916-20b 200.000 €

Apartament per shitje ne krah te rruges Tefta Tashko Koco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, ...

Apartament dupleks modern per shitje tek Residenca  Kodra e Diellit 2 ne Tirane.

Me hyrje di
Në Shitje 220-14a 220.000 €

Apartament dupleks modern per shitje tek Residenca  Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Me hyrje direkt ne katin e ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te
Në Shitje 1217-62R 220.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Në Shitje 217-36d 220.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...