Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Linzes ne Tirane

ID TRS-524-30C
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 200.000
Kati 1
Sipërfaqe m2 138m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Linze, Tirane

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Linzes ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje vile te re te sapo ndertuar .

Shtepia  ka nje siperfaqe te brendshme prej 109.8m2 dhe hapesire reale prej  138m2 gjithashtu  edhe 80 m2 hapesire e jashtme e shfrytezuesme.

Oborri ka nje hapesire te gjelber dhe nje hapesire te mbuluar me tende druri per verande.

Apartamenti eshte e perbere nga tre dhoma gjumi, nje sallon ndenje i cli ndane te njejten hapesire me kuzhinen, dy tualete, nje depo,nje verand dhe nje oborr privat.

Shtepia  eshte e sapo perfunduar dhe e ndertuar e gjitha me punime cilesore,e shtruar e gjitha me nje parket cilesore  dhe gjithashtu  e termoizoluar.

Orientimi i baneses eshte kryesisht lindor duke bere te mundur keshtu ngrohjen dhe ndricimin e ambientit gjate gjithe dites.

Zona ka akses te menjehershem me zonen e Freskut, Malin i Dajtit, zonen e Kinostudios etj.

Apartamenti disponon certifikate pronesie.


Cmimi 200.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje palla
Në Shitje 321-22V 189.800 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te
Në Shitje 1116-25K 187.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Lundres.
Apartamenti ndodhet ne katin
Në Shitje 518-4d 187.000 €

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Lundres. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ofron ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Në Shitje 217-49d 190.300 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati i te ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate ten je pallati
Në Shitje 922-30G 210.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate ten je pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te r
Në Shitje 1214-1b 207.200 €

Apartament per shitje ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Saukut ne Tirane.

Pozicionohet ne ka
Në Shitje 416-35b 205.000 €

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Saukut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Teodor Ruzvelt ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne kat
Në Shitje 124-8X 188.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Teodor Ruzvelt ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje ...