Apartamente 3+1 per shitje tek Rezidenca Urban Homes ne Tirane

ID TRS-1121-38V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 270.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 200
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Ish Stacioni Trenit

Apartamente 3+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. 
Me punime shume cilesore , fasade te ventiluar etj.
Banesa ka nje siperfaqe prej 200 m2 dhe 118 m2 , eshte e organizuar ne sallon , tre dhoma gjumi , kuzhine dhe dhome ngrenie , dy tualete , dhe ballkon.
Zona eshte me potencial zhvillimi te madh vitet e fundit.
Lidhet shpejt me zonat kryesore te Tiranes si : Qender , Don Bosko , Rr. e Barrikadave , Bulevardi i Ri , Rruga Jordan Misja etj.
Mundesi shume e mire investimi. Punimet pritet te perfundojne ne qershor 2024.

 

Cmimi: 1350 euro/ m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ofrohen 2 apartamente se bashku per shitje ne rrugen Sulejman Pasha prane Sheshit Skenderbej.
Pozic
Në Shitje 323-26R 284.000 €

Ofrohen 2 apartamente se bashku per shitje ne rrugen Sulejman Pasha prane Sheshit Skenderbej. Pozicionuar ne katin e ...

Aprtament 3+1 per shtje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 2-te te
Në Shitje 218-18L 280.000 €

Aprtament 3+1 per shtje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, p
Në Shitje 1115-32b 280.000 €

Apartament per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, por pa ...

Apartament 3+1 per shitje prane Ring Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 12-te te nje pallati te
Në Shitje 421-20V 260.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Ring Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 ne shitje tek Kompleksi Kika ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 10-te te nje palla
Në Shitje 615-25m 275.000 €

Apartament 3+1 ne shitje tek Kompleksi Kika ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 ne shitje te Posta Nr.8 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e V-te nje pallati e
Në Shitje 1113-45 260.000 €

Apartament 3+1 ne shitje te Posta Nr.8 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te nje pallati eksistues, me ...

Apartament modern 3+1 per shitje ne Bulevardin Zogu I, ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin
Në Shitje 521-9A 259.000 €

Apartament modern 3+1 per shitje ne Bulevardin Zogu I, ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 12 te nje ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane.

Pallat i ri dhe shume prestigj
Në Shitje 517-41a 262.000 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane. Pallat i ri dhe shume prestigjioz, me administrim ...