Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRS-1220-22V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 230.000 Euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 192
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fuat Toptani

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4 kateshe.

Ka nje siperfaqe prej 192 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy banjo dhe tre ballkone.

Shtepia sapo eshte rikonstruktuar me materiale mjaft cilesore ku perfshihen parket ne cdo dhome, sistem qendror ngrohje dhe kondicioner ne cdo dhome.

Apartamenti ofrohet i mobiluar ose pjeserisht i mobiluar ne varesi te kerkesave.

Pozicionimi jug-lindje ben te kete ndricim natyral te bollshem gjate gjithe dites ne te gjitha dhomat.

Vila ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te njohur.

Ka akses direkt ne rrugen Fuat Toptani, rrugen Irfan Tershana dhe rrugen e Elbasanit.

Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi ne garazh.

I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 230.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Aparatment 3+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje 619-47T 225.000 €

Aparatment 3+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Në Shitje 121-29V 231.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Në Shitje 217-36d 220.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te
Në Shitje 217-11K 216.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 modern per shitje tek Profarma ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.

Pozicionohet ne
Në Shitje 320-25a 240.000 €

Apartament 3+1 modern per shitje tek Profarma ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te dhe te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat te
Në Shitje 819-41L 216.340 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament dupleks modern per shitje tek Residenca  Kodra e Diellit 2 ne Tirane.

Me hyrje di
Në Shitje 220-14a 220.000 €

Apartament dupleks modern per shitje tek Residenca  Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Me hyrje direkt ne katin e ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te
Në Shitje 1217-62R 220.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, ...