Apartament 3+1 per zyra per qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane

ID TRR-723-35X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 3
Sipërfaqe m2 93.12
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bardhok Biba

Apartament 3+1 per zyra per qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 93.12 m2 dhe eshte i organizuar ne 3 ambiente zyre, 1 depo, 2 tualete, 2 ballkone dhe 1 korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga system qendron kondicionimi te vendosur ne cdo ambient te zyres. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet i pamobiluar.
Ambienti i zyres eshte i orientuar nga lindja duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe vende parkimi.
Pallati ndodhet ne nje nder zonat me te frekuentuara ne Tirane, nga vendasit dhe te huajte, ne te cilen gjenden shume facilitete dhe biznese te tjera. 
Zona ka akses te menjehershem ne rrugen e Barrikadave, ne qender te Tiranes, ne rrugen Fortuzi dhe ne Bulevardin Zogu I Pare.


Cmimi: 1000 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per zyra me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane.

Vila eshte 90 m2 e brendshme dhe 250 m2 obo
Me Qira 218-50d 1100 €

Vile per zyra me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane. Vila eshte 90 m2 e brendshme dhe 250 m2 oborr. Kati i pare ...

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor 
Me siperfaqe totale 60m2 e cila orga
Me Qira 124-51G 900 €

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor  Me siperfaqe totale 60m2 e cila organizohet ne open ...

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri, prane Librit Universitar ne Tirane.
 Eshte e 
Me Qira 124-33Z 900 €

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri, prane Librit Universitar ne Tirane.  Eshte e pozicionuar ne ...

Ambient zyre me qera tek Ambassador 3, prane stadiumit Air Albania, ne Tirane.
Ambienti eshte i poz
Me Qira 723-66Z 950 €

Ambient zyre me qera tek Ambassador 3, prane stadiumit Air Albania, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e ...

Zyre me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vje
Me Qira 1119-49L 860 €

Zyre me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter shume prane ...

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi ne
Me Qira 619-38L 900 €

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi ne qender te ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes.
Pozicionet me hyrje nga
Me Qira 1013-28 880 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes. Pozicionet me hyrje nga rruga kryesore dhe ...

Zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane

Zyra ndodhet ne kryqezimin me rrugen e Elbasanit dh
Me Qira 1115-51K 950 €

Zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane Zyra ndodhet ne kryqezimin me rrugen e Elbasanit dhe rrugen Jul ...