Apartament 3+1 per zyre me qera tek Ring Center ne Tirane (TRR-616-6K)

ID TRR-616-6K
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1100 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 146 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Sheshi Rilindja

Apartament 3+1 me qera tek RING CENTER ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi.

Pallati eshte i ndertuar posacerisht per qender tregtare dhe zyra, ka ne perberje e tij dhe disa apartamente banimi.

Ka nje hapesire prej 146 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon.

Apartamenti orientohet nga veriu dhe eshte e pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje.

Zyra eshte e shtruar me pllaka te nje cilesie te larte dhe eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi.

Pallati ndodhet ne nje zone mjafte te zhvilluar dhe prane shume sherbimeve te ndryshme, qender tregetare, bare, stacione autobuzi etj.

Ka akses ne rrugen Dritan Hoxha, rrugen e Durresit, rrugen Muhamet Gjollesha, rruga Asim Vokshi dhe shume rruge te tjera lidhese te zones.

Ne cmim perfshihen dhe taksat.

Cmimi 1100 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje ndertese ne rru
Me Qira 515-8m 1200 €

Zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje ndertese ne rruge ...

Zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti perfshin gjysmen e katit te II-te dhe e
Me Qira 613-33 1000 €

Zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti perfshin gjysmen e katit te II-te dhe eshte i ndertuar ...

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 te nje ndertese biznesi
Me Qira 1020-9V 1150 €

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8 te nje ndertese biznesi me ...

Ambjent per zyra ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e II-te nje pallat
Me Qira 314-39j 1200 €

Ambjent per zyra ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te nje pallati te ri, ne te ...

Dyqan me qira ne rrugen Tafaj ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.
Ka
Me Qira 820-21D 1000 €

Dyqan me qira ne rrugen Tafaj ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri b
Me Qira 919-23L 1200 €

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat
Me Qira 515-7b 960 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane ...

Zyre me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje pallati te
Me Qira 1116-55L 1000 €

Zyre me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje pallati te ri prane rruges ...