Ambient zyre me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane

ID TRR-821-2F
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Kati 2
Sipërfaqe m2 140 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym Shyri

Zyre me qira afer kryqezimit te Myslym Shyrit me rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ndodhet ne nje pallat ekzistes prane me zonen e 21 Dhjetorit, ne katin e dyte.
Ka nje siperfaqe prej 140 m2 e cila organizohet ne 4 hapesira per zyra, korridor dhe 2 tualete.
Zyra ofrohet pjeserisht e mobiluar dhe e shtruar me parket druri e gjitha, dritaret jane te pajisura me grila, njera nga 4 ambientit eshte lehtesisht e modifikueshme pasi muri eshte i bere me material gipsi, ka edhe nje ambient te vogel te tipit depo qe mund te shfrytezohet dhe ndricimi behet nga sistemi LED.
Ne secilen nga dhomat jane te instaluara kondicionere per ngrohje dhe ftohje.
Lokalizohet ne nje zone mjaft te populluar dhe te preferuar per zhvillim aktivitetesh biznesi, me akses te lehte tek rruga Muhamet Gjollesha.

Cmimi: 1200 euro/ muaj (taksa te perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent zyrash me qera ne rrugen Qemal Stafa afer Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane.
Zyrat ndod
Me Qira 1013-56 1300 €

Ambjent zyrash me qera ne rrugen Qemal Stafa afer Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Zyrat ndodhen ne nje  ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane ne Bulevardin Bajram Curri.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te
Me Qira 1015-31a 1100 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane ne Bulevardin Bajram Curri. Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri
Me Qira 622-13V 1100 €

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes.
Eshte e pozicionuar ne katin e 10
Me Qira 521-36V 1100 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes. Eshte e pozicionuar ne katin e 10 te nje pallati te ...

Apartament 4+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 1019-59S 1300 €

Apartament 4+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 te nje ndertese biznesi
Me Qira 1020-9V 1150 €

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8 te nje ndertese biznesi me ...

Apartament 3+1 me qera tek RING CENTER ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 616-6K 1100 €

Apartament 3+1 me qera tek RING CENTER ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri prane ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Me Qira 719-17S 1270 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...