Apartament 4+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane

ID TRR-519-37S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 2
Sipërfaqe m2 150 + 80veranda
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament 4+1 me qira prane restorant Gjelit ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2te te nje vile private me hyrje te vecante ne rruge kryesore.
Shtepia eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 4 dhoma gjumi, 2 tualete, korridori lidhes dhe veranda e cila ka nje siperfaqe 80m2.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe ne korridor.
Apartamenti ofrohet per qira per banim ose per biznes. Per biznes ofrohet bosh.
Zona lidhet shpejt me zonen e Laprakes, rrugen Jordan Misja, rrugen Asim Vokshi etj.


Cmimi 600 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent per biznes ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e III te nje
Me Qira 413-10 500 €

Ambjent per biznes ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e III te nje pallati eksistues ...

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te ne nj
Me Qira 1014-65b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te ne nje vile ...

Apartament 4+1 me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 5-te bani
Me Qira 1221-14N 700 €

Apartament 4+1 me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 5-te banim te nje pallati te ...