Apartament 4 + 1 me qera prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRR-1014-65b)

ID TRR-1014-65b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 220 m2
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te ne nje vile 3-kateshe.

Vila pozicionohet prane rruges kryesore. Rreth e rrotull saj ka toke e cila ju krijon mundesine per parkimin deri ne dy makina.

Banesa ka siperfaqe totale prej 220 m2 ku:

Kati I dyte ka siperfaqe prej 150 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, tualet dhe koridor,

Kati I trete eshte papafingo me siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sallon, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Eshte plotesisht e mobiluar.

Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner. Dritaret jane te pajisura me grila.

Zona eshte e qete dhe e zhvilluar shume kohet e fundit. Prane saj ka shume supermarkete, dyqane, lokale, farmaci, sallon te ndryshme etj.

Vila ndodhet vetem 2 km larg qendres se Tiranes.

Cmimi 500 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Nodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te n
Me Qira 718-21d 600 €

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Nodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te nje pallati te ...

Apartament 4+1 me qera  ne rrugen e Elbasanit ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te
Me Qira 118-7L 400 €

Apartament 4+1 me qera  ne rrugen e Elbasanit ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te
Me Qira 913-16 550 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri, ...

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile.

Ka
Me Qira 519-37S 400 €

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile. Ka nje siperfaqe te ...