Apartament per biznes me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-413-10)

ID TRR-413-10
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 120 m2
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym SHyri

Ambjent per biznes ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e III te nje pallati eksistues me siperfaqe 120 m2.
Ambjenti eshte i organizuar ne 4 dhoma, ballkon dhe 2 banjo.
Pallati ndodhet buze rruge, i cili le hapesira te mira per te reklamuar biznesin tuaj.
Eshte mjaft i pershtatshem per zyra, parukeri, klinika etj.

Cmimi: 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 4+1 me qera  ne rrugen e Elbasanit ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te
Me Qira 118-7L 400 €

Apartament 4+1 me qera  ne rrugen e Elbasanit ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te
Me Qira 913-16 550 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri, ...

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile.

Ka
Me Qira 519-37S 400 €

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile. Ka nje siperfaqe te ...

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Nodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te n
Me Qira 718-21d 600 €

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Nodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te nje pallati te ...