Apartament 4+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane, (TRR-718-21d)

ID TRR-718-21d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 275 m2
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Liqeni i Thate

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Nodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te nje pallati te ri.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 160 m2 dhe dy veranda 115 m2.

Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzhine, kater dhoma gjumi, koridor dhe dy tualete.

Ofrohet pjeserisht i mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga kondiconer.

Apartamenti eshte i orentuar nga lindja, jugu dhe perendimi dhe ofron pamje te hapur.

Zona eshte nje nder zonat me te qeta te Tiranes dhe ofron akses te lehte ne Zonen e Liqenit Artificial, autostraden Tirane-Elbasan etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Vend parkimi i perfshire ne cmim.

 

Cmimi 600 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje
Me Qira 117-10K 500 €

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 2 kateshe ne ...

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te ne nje
Me Qira 1014-65b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te ne nje vile ...

Ambjent per biznes ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e III te nje
Me Qira 413-10 500 €

Ambjent per biznes ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e III te nje pallati eksistues ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te
Me Qira 913-16 550 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri, ...