Apartament dupleks per qira prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRR-222-28N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800 Euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 140 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frosina Plaku

Apartament dupleks me qira ne rrrugen Frosina Plaku ne Tirane
Shtepia ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje pallati te ri.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 140 m2 ne:
Kat 1. Dhome ndenje kuzhine, verande dhe banjo
Kat 2. Tre dhoma gjumi, nje banjo dhe nje ballkon.
Apartamenti ofrohet totalisht I mobiluar ne gjendje shume te mire.
Kondicioner per ngrohje ftohje ne cdo dhome.

Zona eshte me akses te lehte ne rrugen Muhamet Gjollesha dhe afersi me zonen e 21 Dhjetorit,

Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit, zones se Zogut te Zi etj
Apartamenti ofron nje post parkimi te perfshire ne cmim.

Cmimi: 800 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes, shume prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tira
Me Qira 224-44Z 900 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes, shume prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane. Banesa eshte e ...

 Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tr
Me Qira 1015-18d 710 €

 Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...

Apartament me qera ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri
Me Qira 1014-76b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Prenke Jakova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte ne nje vile 3-kat
Me Qira 914-34L 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Prenke Jakova ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje vile 3-kateshe vetem pak ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Dora D’Istria prane Liqenit Artificial ne Tirane. 
Apar
Me Qira 623-18R 700 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Dora D’Istria prane Liqenit Artificial ne Tirane.  Apartamenti ...

Apartament 3+1 me qera prane qendres se Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te nje pallat
Me Qira 813-5 700 €

Apartament 3+1 me qera prane qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te nje pallati te ri, me ...

Apartament 3+1 me qera perballe Qendres Globe ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e IV-rt te nje pal
Me Qira 314-28j 850 €

Apartament 3+1 me qera perballe Qendres Globe ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri, me ...

Apartament me qera per zyra prane Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 313-23 850 €

Apartament me qera per zyra prane Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje ...